AOC | Q27G4SRU | 27 " | Fast IPS | QHD | 16:9 | 320 Hz | 0.3 ms | 2560 x 1440 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Black
- TootjadAOC
- Mudel: Q27G4SRU
- Saadavus: 5
-
284€
AOC | Q27G4SRU | 27 " | Fast IPS | QHD | 16:9 | 320 Hz | 0.3 ms | 2560 x 1440 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 400 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 139.00 mm |
| Gross height (mm) | 455.00 mm |
| Gross weight | 7.11 kg |
| Gross width (mm) | 730.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 400 cd/m |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 320 Hz |
| Model | Q27G4SRU |
| Net weight | 6.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paneeli tüüp | Fast IPS |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | AOC |
| Producer product name | Q27G4SRU |
| Reaktsiooniaeg | 0.3 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Black |
| USB liideste arv | 5 |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | No |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aoc q27g4sru 27 fast ips qhd 169 320 hz 03 ms 2560 x 1440 pixels 400 cdm hdmi ports quantity 2 black, q27g4sru, aoc, monitorid
















