AOC | U27G4R | 27 " | Fast IPS | UHD | 16:9 | 120 Hz | 1 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Black
- TootjadAOC
- Mudel: U27G4R
- Saadavus: 5
-
328€
AOC | U27G4R | 27 " | Fast IPS | UHD | 16:9 | 120 Hz | 1 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, USB-A, USB-B, Headphone out (3.5mm) |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 400 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 162.00 mm |
| Gross height (mm) | 481.00 mm |
| Gross weight | 9.95 kg |
| Gross width (mm) | 825.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 61.39 x 51.6-38.6 x 22.76 cm |
| Net weight | 6.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paneeli tüüp | Fast IPS |
| Paper/Pasteboard | 2880.00 g |
| Plastic (No PET) | 720.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | AOC |
| Producer product name | U27G4R |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | WLED |
| Tare weight (kg) | 3.60 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aoc u27g4r 27 fast ips uhd 169 120 hz 1 ms 3840 x 2160 pixels 400 cdm hdmi ports quantity 2 black, u27g4r, aoc, monitorid





















