APC Back-UPS Pro for Gaming, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko ir 2x IEC C13 lizdai, RGB Light, Pure Sine Wave, Midnight (Bla
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: BGM2200B-GR
- Saadavus: 1
-
467€
APC Back-UPS Pro for Gaming, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko ir 2x IEC C13 lizdai, RGB Light, Pure Sine Wave, Midnight (Black) | Schneider Electric
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross weight | 14.52 kg |
| Gross width (mm) | 355.00 mm |
| Net weight | 12.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 65 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1760.00 g |
| Plastic (No PET) | 440.00 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Tare weight (kg) | 2.22 kg |
| TI weight (kg) | 2 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: apc back-ups pro for gaming, 2200va1320w, tower, 230v, 4x schuko ir 2x iec c13 lizdai, rgb light, pure sine wave, midnight bla, bgm2200b-gr, schneider electric, ups







