APC OffGrid Portable Power Station 330, 230V, 332Wh Lithium-ion, LCD, 2 CEE 7/3 Schuko outlets, Sinewave, 3 USB-A, 1 USB-C, Wire
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: PPS330-GR
- Saadavus: 2
-
316€
APC OffGrid Portable Power Station 330, 230V, 332Wh Lithium-ion, LCD, 2 CEE 7/3 Schuko outlets, Sinewave, 3 USB-A, 1 USB-C, Wireless Charger | Schneider Electric
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 6.30 kg |
| Gross width (mm) | 238.00 mm |
| Net weight | 3.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 86 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.5 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: apc offgrid portable power station 330, 230v, 332wh lithium-ion, lcd, 2 cee 73 schuko outlets, sinewave, 3 usb-a, 1 usb-c, wire, pps330-gr, schneider electric, ups




