APC Replacement Battery Cartridge for Smart-UPS Line Interactive, 48V 10Ah lead-acid battery, 2-year repair or replace warranty
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: RBC43
- Saadavus: 1
-
620€
APC Replacement Battery Cartridge for Smart-UPS Line Interactive, 48V 10Ah lead-acid battery, 2-year repair or replace warranty | Schneider Electric
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 229.00 mm |
| Gross height (mm) | 768.00 mm |
| Gross weight | 20.45 kg |
| Gross width (mm) | 394.00 mm |
| Net weight | 19.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1088.00 g |
| Plastic (No PET) | 272.00 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Tare weight (kg) | 1.36 kg |
| TI weight (kg) | 19 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: apc replacement battery cartridge for smart-ups line interactive, 48v 10ah lead-acid battery, 2-year repair or replace warranty, rbc43, schneider electric, ups

