APC Smart-UPS 3000VA LCD 230V with SmartConnect | Schneider Electric
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: SMT3000IC
- Saadavus: 1
-
2 319€
APC Smart-UPS 3000VA LCD 230V with SmartConnect | Schneider Electric
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 544.00 mm |
| Gross height (mm) | 435.00 mm |
| Gross weight | 63.55 kg |
| Gross width (mm) | 197.00 mm |
| Net weight | 52.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8838.40 g |
| Plastic (No PET) | 2209.60 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Tare weight (kg) | 11.05 kg |
| TI weight (kg) | 50 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: apc smart-ups 3000va lcd 230v with smartconnect schneider electric, smt3000ic, schneider electric, ups



