Apple MacBook Air 13 Apple M4 10C CPU, 8C GPU/16GB/256GB SSD/Midnight/RUS
- TootjadApple
- Mudel: MW123RU/A
- Saadavus: 5
-
1 033€
Apple MacBook Air 13” Apple M4 10C CPU, 8C GPU/16GB/256GB SSD/Midnight/RUS
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross height (mm) | 244.00 mm |
| Gross weight | 2.72 kg |
| Gross width (mm) | 56.00 mm |
| Net weight | 1.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 480.00 g |
| Producer | Apple |
| Tare weight (kg) | 1.48 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: apple macbook air 13 apple m4 10c cpu, 8c gpu16gb256gb ssdmidnightrus, mw123rua, apple, sulearvutid

