Armor A30 1TB | 1000 GB | 2.5 " | USB 3.1 | White
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP010TBPHDA30S3W
- Saadavus: 5
-
106€
Armor A30 1TB | 1000 GB | 2.5 " | USB 3.1 | White
| All | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | - SuperSpeed USB 3.0 compliant and backwards compatible with USB 2.0- Meet the U.S. military drop-test standards MIL-STD 810G Method 516.6 Procedure IV (transit drop test), including specific height free fall test (122cm).- Cable carry design- Advanced in |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 27 mm |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 C |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kaal | 181 g |
| Kaitseomadused | Shock resistant |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 C |
| Kõrgus | 1.86 cm |
| Kõvaketta liides | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Laius | 8.7 cm |
| Liides | USB 3.1 |
| Maht | 1TB ml |
| Mõõdud (l x s x k) | 87.5 x 134 x 18.6 mm mm |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3145 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer | Silicon Power |
| Producer product name | Armor A30 1TB |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Sügavus | 13.4 cm |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.5 Leopar |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 2000, Window |
| Toide USB kaudu | Yes |
| Toote värv | White |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Ülekandekiirus | Max. 5 Gb/s (USB 3.0 Mode) Max. 480 Mb/s (USB 2.0 Mode) MB/s |
| USB andmeedastuskiirus | 480,5000 Mbit/s |
| USB versioon | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Värv | White |
| Volume (m3) | 0.00054945 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: armor a30 1tb 1000 gb 25 usb 31 white, sp010tbphda30s3w, silicon power, valised salvestusseadmed

