Arozzi Fabric Gaming Chair Vernazza Supersoft Anthracite
- TootjadArozzi
- Mudel: VERNAZZA-SPSF-ANT
- Saadavus: 1
-
461€
Arozzi Fabric Gaming Chair Vernazza Supersoft Anthracite
| All | |
| Adjustable arms | Yes |
| Adjustable backrest | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 695 mm |
| Brutokaal | 28.8 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 352 mm |
| Brutolaius (mm) | 873 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.21357072 m |
| Muud funktsioonid | Adjustable Height Rocking Function Lock-Tilt Function 4D Armrest |
| Netokaal | 26.3 kg |
| Paber/Papp | 2000.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 500.00 g |
| Producer product family | Fabric Gaming Chair |
| Producer product name | Vernazza Supersoft |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 2.5 kg |
| Tare other | 1200.00 g |
| Värv | Anthracite |
| WEEE maks | No |
Sildid: arozzi fabric gaming chair vernazza supersoft anthracite, vernazza-spsf-ant, arozzi




