Arozzi | Nova | 32 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Forest Green
- TootjadArozzi
- Mudel: AZ-NO-32T2K180-FST
- Saadavus: 5
-
301€
Arozzi | Nova | 32 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Forest Green
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI 2.0, USB, Audio Out 3.5mm |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 32 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 1070 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 137.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross weight | 7.30 kg |
| Gross width (mm) | 785.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 180 Hz |
| Net weight | 5.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Pööratav | No |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | Arozzi |
| Producer product name | Nova |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Toote värv | Forest Green |
| USB liideste arv | 1 |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75 mm/100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: arozzi nova 32 ips qhd 169 180 hz 1 ms 2560 x 1440 pixels 300 cdm hdmi ports quantity 2 forest green, az-no-32t2k180-fst, arozzi, monitorid







