Arozzi Nova 34" VA, 165Hz, Computer Monitor - Black | Arozzi
- TootjadArozzi
- Mudel: AZ-NO-34T2K165-BK
- Saadavus: 5
-
351€
Arozzi Nova 34" VA, 165Hz, Computer Monitor - Black | Arozzi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Glass | 2.10 g |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 7.50 kg |
| Gross width (mm) | 975.00 mm |
| Net weight | 5.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1900.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Arozzi |
| Tare weight (kg) | 2.10 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: arozzi nova 34 va, 165hz, computer monitor - black arozzi, az-no-34t2k165-bk, arozzi, monitorid

