Arozzi Torretta SoftFabric Gaming Chair -Dark Grey
- TootjadArozzi
- Mudel: TORRETTA-SFB-DG2
- Saadavus: 5
-
307€
Arozzi Torretta SoftFabric Gaming Chair -Dark Grey
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 860.00 mm |
| Brutokaal | 26.70 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 350.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 690.00 mm |
| Garantija | 24 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.21 m |
| Netokaal | 22.20 kg |
| Paber/Papp | 4000.00 g |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 500.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 4.50 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: arozzi torretta softfabric gaming chair -dark grey, torretta-sfb-dg2, arozzi

