Arozzi Vernazza Soft Fabric, Ash
| All | |
| Adjustable backrest | Yes |
| Brutokaal | 29.5 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 350 mm |
| Gross height (mm) | 860.00 mm |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 145 kg |
| Materjal | Fabric Upholstery |
| Muud funktsioonid | Soft yet durable furniture fabric. Soft neck & lumbar support pillows. Adjustable height gas spring that supports up to 145kg/ 320 lbs. Large and spacious seat and backrest. Sturdy metal frame and aluminium wheel base. Pro locking tilt mechanism & 3D armr |
| Netokaal | 28.50 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| Toote nimetus | Vernazza Soft Fabric |
| Tüüp | Gaming chair |
| Värv | Ash |
| Volume (m3) | 0.20769 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: arozzi vernazza soft fabric, ash, vernazza-sfb-ash, arozzi

