Asus GF GT730-SL-2GD5-BRK NVIDIA, 2 GB, GeForce GT 730, GDDR5, Memory clock speed 5010 MHz, PCI Express 2.0, HDMI ports quantity
- TootjadAsus
- Mudel: 90YV06N2-M0NA00
- Saadavus: 5
-
93€
Asus GF GT730-SL-2GD5-BRK NVIDIA, 2 GB, GeForce GT 730, GDDR5, Memory clock speed 5010 MHz, PCI Express 2.0, HDMI ports quantity 1, DVI-D ports quantity 1, Cooling type Passive, Processor frequency 902 MHz
| All | |
| Brutokaal | 0.469 kg |
| CUDA | Yes |
| CUDA-tuumad | 384 |
| DirectX-i versioon | 11 |
| Dual Link DVI | Yes |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 2 GB |
| Garantii | 36 month(s) |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Graafikaprotsessor | GeForce GT 730 |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| HDCP | Yes |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Jahutuse tüüp | Passive |
| Komplektis sisalduv tarkvara | ASUS GPU Tweak II & Driver |
| Kõrgus | 39 cm |
| Laius | 165 cm |
| Liidese tüüp | PCI Express 2.0 |
| Maksimaalne resolutsioon | 2560 x 1600 pikslit |
| Mälu taktsagedus | 5010 MHz |
| Mälusiin | 64 bit |
| Netokaal | 0.30 kg |
| OpenGL-i versioon | 4.4 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 162.00 g |
| PhysX | Yes |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer product name | GF GT730-SL-2GD5-BRK |
| Protsessori sagedus | 902 MHz |
| Sügavus | 69 cm |
| Tare weight (kg) | 0.169 kg |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: asus gf gt730-sl-2gd5-brk nvidia, 2 gb, geforce gt 730, gddr5, memory clock speed 5010 mhz, pci express 20, hdmi ports quantity, 90yv06n2-m0na00, asus, videokaardid




