Asus PRIME B550M-A WIFI II Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive inte
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB19X0-M0EAY0
- Saadavus: 5
-
117€
Asus PRIME B550M-A WIFI II Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD B550, microATX
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 280 mm |
| Brutokaal | 1.175 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 265 mm |
| Brutolaius (mm) | 70 mm |
| Emaplaadi kujutegur | microATX |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Kiibikomplekt | AMD B550 |
| Kogus pakendis | 10 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.005194 m |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight master carton | 11.75 kg |
| Netokaal | 0.875 kg |
| Paber/Papp | 250.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product name | PRIME B550M-A WIFI II |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 1.017 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 DIMM |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports 5000 Series, 5000 G-Series, 4000 G-Series, 3000 Series Desktop Processors |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: asus prime b550m-a wifi ii processor family amd, processor socket am4, ddr4 dimm, memory slots 4, supported hard disk drive inte, 90mb19x0-m0eay0, asus, emaplaadid






