Asus PRIME H610M-A WIFI D4 Processor family Intel, Processor socket LGA1700, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Supported hard disk driv
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB1C80-M0EAY0
- Saadavus: 1
-
97€
Asus PRIME H610M-A WIFI D4 Processor family Intel, Processor socket LGA1700, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset Intel H610, mATX
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 53 mm |
| Brutokaal | 1.014 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 265 mm |
| Brutolaius (mm) | 270 mm |
| Emaplaadi kujutegur | mATX |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 555 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Kiibikomplekt | Intel H610 |
| Kogus pakendis | 10 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00379215 m |
| Mälupesad | 2 |
| Net weight master carton | 10.14 kg |
| Netokaal | 0.939 kg |
| Paber/Papp | 60.00 g |
| Palette Qty | 380 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 15.00 g |
| Producer product name | PRIME H610M-A WIFI D4 |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.08 kg |
| Tare weight master carton | 0.766 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 DIMM |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports 12th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: asus prime h610m-a wifi d4 processor family intel, processor socket lga1700, ddr4 dimm, memory slots 2, supported hard disk driv, 90mb1c80-m0eay0, asus, emaplaadid





