Asus ROG STRIX B650-A GAMING WIFI Processor family AMD, Processor socket AM5, DDR5 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk dri
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB1BP0-M0EAY0
- Saadavus: 2
-
243€
Asus ROG STRIX B650-A GAMING WIFI Processor family AMD, Processor socket AM5, DDR5 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD B650, ATX
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 340.00 mm |
| Brutokaal | 1.30 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 60.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 270.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 286 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Kiibikomplekt | AMD B650 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight master carton | 9.665 kg |
| Netokaal | 1.00 kg |
| Paber/Papp | 250.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product name | ROG STRIX B650-A GAMING WIFI |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 0.684 kg |
| TI kaal (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 DIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: asus rog strix b650-a gaming wifi processor family amd, processor socket am5, ddr5 dimm, memory slots 4, supported hard disk dri, 90mb1bp0-m0eay0, asus, emaplaadid






