Asus TUF GAMING A520M-PLUS II Processor family AMD Processor socket AM4 DDR4 DIMM Memory slots 4 Supported hard disk drive inter
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB17G0-M0EAY0
- Saadavus: 5
-
101€
Asus TUF GAMING A520M-PLUS II Processor family AMD Processor socket AM4 DDR4 DIMM Memory slots 4 Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 Number of SATA connectors 4 Chipset AMD A520 Micro ATX
| All | |
| Brutokaal | 1.182 kg |
| Emaplaadi kujutegur | Micro ATX |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 275 mm |
| Gross depth master carton | 575 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Gross width (mm) | 265 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Kiibikomplekt | AMD A520 |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight master carton | 11.82 kg |
| Netokaal | 0.882 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 280 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer product name | TUF GAMING A520M-PLUS II |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Taara kaal (kg) | 0.3 kg |
| Tare weight master carton | 1.049 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 DIMM |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports AMD Ryzen 5000 Series, 4000 G-Series, 3000 Series Desktop Processors |
| Volume (m3) | 0.00510125 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: asus tuf gaming a520m-plus ii processor family amd processor socket am4 ddr4 dimm memory slots 4 supported hard disk drive inter, 90mb17g0-m0eay0, asus, emaplaadid
















