ASUS TUF GAMING B850M-E WIFI
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 1.70 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 122 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Asus |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus tuf gaming b850m-e wifi, 90mb1ls0-m0eay0, asus, emaplaadid

