Asus Vivobook 16 Flip TP3607SA-RJ033W | Matte Gray | 16
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB1511-M001U0
- Saadavus: 5
-
1 441€
Asus Vivobook 16 Flip TP3607SA-RJ033W | Matte Gray | 16 " | OLED | Touchscreen | 3K | 2880 x 1800 pixels | Glossy | Intel Core Ultra 7 | 256V | 16 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 1000 GB | Intel Arc Graphics | Windows 11 Home | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language US | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 75 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Ekraan | 2880 x 1800 pikslit |
| Ekraani pind | Glossy |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Arc Graphics |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 2.06 kg |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| HD tüüp | 3K |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kaamera | 1080p FHD camera With privacy shutter |
| Klaviatuuri keel | US |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Muud funktsioonid | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display/power delivery (data speed up to 20Gbps) 1x Thunderbolt 4 with support for display/power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Net weight | 1.76 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 179 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Vivobook |
| Producer product name | 16 Flip TP3607SA-RJ033W |
| Protsessori mudel | 256V |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| Protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.8 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5X |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.26 kg |
| Toote värv | Matte Gray |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |
Sildid: asus vivobook 16 flip tp3607sa-rj033w matte gray 16, 90nb1511-m001u0, asus, sulearvutid

