Asus | WT465 | Wireless Optical Mouse | wireless | Black
- TootjadAsus
- Mudel: 90XB0090-BMU040
- Saadavus: 5
-
20€
Asus | WT465 | Wireless Optical Mouse | wireless | Black
| All | |
| Aku tüüp | AA |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Akutehnoloogia | Alkaline |
| Embeeded battery | No |
| Ergonoomiline disain | Yes |
| Gross depth (mm) | 142 mm |
| Gross depth master carton | 320 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross height master carton | 413 mm |
| Gross weight | 0.215 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Hiire kaal | 70 g |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Kaal | 70 g |
| Kerimine | Yes |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kiirstardi juhend | Yes |
| Kõrgus | 3.95 cm |
| Kujutegur | Right-hand |
| Laius | 10.6 cm |
| Liikumise resolutsioon | 1600 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Mõõdud (l x s x k) | 106 x 75,6 x 39,5 mm mm |
| Net weight | 0.145 kg |
| Net weight master carton | 2.58 kg |
| Otstarve | Office |
| Packing quantity | 12.00 pc(s) |
| Palette Qty | 720 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | WT465 |
| Resolutsioon | 1000dpi/1600dpi |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Seadme liides | RF Wireless |
| Seadme tüüp | wireless |
| Seadme ühilduvus | Wireless |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Soovituslik kasutus | PC/notebook |
| Sügavus | 7.56 cm |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Tare weight master carton | 0.483 kg |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Wireless Optical Mouse |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 8.1 Windows 8 , 32bit/64bit Windows 7 , 32bit/64bit Windows Vista , 32bit/64bit Windows XP. |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Yes |
| Vastuvõtja kõrgus | 6.2 cm |
| Vastuvõtja laius | 1.92 cm |
| Vastuvõtja sügavus | 1.48 cm |
| Volume (m3) | 0.0015336 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: asus wt465 wireless optical mouse wireless black, 90xb0090-bmu040, asus, hiired



