Asus | ZenDrive U9M | Interface USB 2.0 | DVD RW | CD read speed 24 x | CD write speed 24 x | Silver
- TootjadAsus
- Mudel: 90DD02A2-M29000
- Saadavus: 5
-
46€
Asus | ZenDrive U9M | Interface USB 2.0 | DVD±RW | CD read speed 24 x | CD write speed 24 x | Silver
| All | |
| CD kirjutamise kiirus | 24 x |
| CD lugemise kiirus | 24 x |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross height master carton | 205 mm |
| Gross weight | 0.509 kg |
| Gross width (mm) | 63 mm |
| Gross width master carton | 275 mm |
| Liides | USB 2.0 |
| Liidese tüüp | Interface USB 2.0 (Compatible with USB Type-C and Type-A) |
| Net weight | 0.368 kg |
| Net weight master carton | 4.072 kg |
| Optilise seadme tüüp | DVD RW |
| Packing quantity | 8 pc(s) |
| Palette Qty | 400 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 128.00 g |
| Plastic (No PET) | 13.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | ZenDrive U9M |
| Sisemine | No |
| Tare weight (kg) | 0.141 kg |
| Tare weight master carton | 0.369 kg |
| Toote värv | Silver |
| Volume (m3) | 0.0020412 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: asus zendrive u9m interface usb 20 dvd rw cd read speed 24 x cd write speed 24 x silver, 90dd02a2-m29000, asus, optilised seadmed dvdbluray





