AXAGON ADSA-1S USB2.0 - SATA HDD/SSD adapter incl. 2.5" case
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 177.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 939 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 56.00 g |
| Plastic (No PET) | 14.00 g |
| Producer | AXAGON |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: axagon adsa-1s usb20 - sata hddssd adapter incl 25, adsa-1s, axagon, lisaseadmed

