AXAGON EE25-XA6C USB-C 3.2 Gen 1 - SATA 6G 2.5" External ALINE Box
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 13.00 mm |
| Gross height (mm) | 79.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 129.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6522 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | AXAGON |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: axagon ee25-xa6c usb-c 32 gen 1 - sata 6g 25, ee25-xa6c, axagon, lisaseadmed

