AXAGON EEM2-20G USB-C 20Gbps - M.2 NVMe SSD ARMORED box
- TootjadAXAGON
- Mudel: EEM2-20G
- Saadavus: 1
-
52€
AXAGON EEM2-20G USB-C 20Gbps - M.2 NVMe SSD ARMORED box
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 84.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 83.20 g |
| Plastic (No PET) | 20.80 g |
| Producer | AXAGON |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: axagon eem2-20g usb-c 20gbps - m2 nvme ssd armored box, eem2-20g, axagon, lisaseadmed

