AXAGON Screwless aluminum USB 3.2 Gen 1 - SATA 6G external box for 2.5" SSD/HDD
- TootjadAXAGON
- Mudel: EE25-A6C
- Saadavus: 5
-
16€
AXAGON Screwless aluminum USB 3.2 Gen 1 - SATA 6G external box for 2.5" SSD/HDD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 102.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 152.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3184 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 45.60 g |
| Plastic (No PET) | 11.40 g |
| Producer | AXAGON |
| Producer product family | Screwless aluminum USB 3.2 Gen 1 - SATA 6G external box for 2.5" SSD/HDD |
| Producer product name | EE25-A6C |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: axagon screwless aluminum usb 32 gen 1 - sata 6g external box for 25 ssdhdd, ee25-a6c, axagon, lisaseadmed









