AXAGON USB 3.0 - 2.5" HDD SATA | SATA 6G | USB 3.0
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 177.00 mm |
| Kõvaketta liides | SATA 6G |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1877 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 64.80 g |
| Plastic (No PET) | 16.20 g |
| Producer | AXAGON |
| Producer product family | USB 3.0 - 2.5" HDD SATA |
| Producer product name | ADSA-1S6 |
| Standardliidesed | USB 3.0 |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: axagon usb 30 - 25 hdd sata sata 6g usb 30, adsa-1s6, axagon, lisaseadmed














