BABYLISS | Hair styling comb | Air Wand AS6555E | Ion conditioning | Number of heating levels 4 | 1600 W | Chrome
- TootjadBABYLISS
- Mudel: AS6555E
- Saadavus: 5
-
129€
BABYLISS | Hair styling comb | Air Wand AS6555E | Ion conditioning | Number of heating levels 4 | 1600 W | Chrome
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 226.00 mm |
| Gross weight | 1.57 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Ioontöötlus | Yes |
| Net weight | 0.527 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 56 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 974.60 g |
| PET | 3.30 g |
| Plastic (No PET) | 65.40 g |
| Producer | BABYLISS |
| Producer product family | Hair styling comb |
| Producer product name | Air Wand AS6555E |
| Riputusaas | No |
| Soojendustasemete arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 1.043 kg |
| Tasku | Yes |
| Toote värv | Chrome |
| Valmisoleku indikaator | No |
| Võimsus | 1600 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: babyliss hair styling comb air wand as6555e ion conditioning number of heating levels 4 1600 w chrome, as6555e, babyliss, lokitangid











