Beko HII64720QUF2T Hob, Induction, Width 59cm, 4 cooking zones, Touch control, Black | BEKO
- TootjadBEKO
- Mudel: HII64720QUF2T
- Saadavus: 5
-
318€
Beko HII64720QUF2T Hob, Induction, Width 59cm, 4 cooking zones, Touch control, Black | BEKO
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 12.70 kg |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Net weight | 11.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | BEKO |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: beko hii64720quf2t hob, induction, width 59cm, 4 cooking zones, touch control, black beko, hii64720quf2t, beko, pliidiplaadid

