BEKO Refrigerator | RSSA290M41WN | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 150.8 cm | Fridge net capacity 28
- TootjadBEKO
- Mudel: RSSA290M41WN
- Saadavus: 3
-
355€
BEKO Refrigerator | RSSA290M41WN | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 150.8 cm | Fridge net capacity 286 L | 38 dB | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 109 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 1549.00 mm |
| Gross weight | 52.30 kg |
| Gross width (mm) | 642.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 150.8 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 286 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 59.5 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 38 dB |
| Net weight | 49.50 kg |
| Neto kogumahutavus | 286 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 418.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 2382.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | RSSA290M41WN |
| Sügavkülmiku paigutus | No freezer |
| Sügavus | 59.2 cm |
| Tare weight (kg) | 2.80 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Larder |
| Ümberpööratavad uksed | Yes |
| Uste arv | 1 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.68 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: beko refrigerator rssa290m41wn energy efficiency class e free standing larder height 1508 cm fridge net capacity 28, rssa290m41wn, beko, kulmikud




