Benq Gaming Projector TK700 4K UHD (3840 x 2160), 3000 ANSI lumens, White, 16: 9
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.JPK77.17E
- Saadavus: 2
-
1 046€
Benq Gaming Projector TK700 4K UHD (3840 x 2160), 3000 ANSI lumens, White, 16: 9
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 460 mm |
| Brutokaal | 4.2 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 343 mm |
| Brutolaius (mm) | 175 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 3000 ANSI lm |
| Helisüsteem | 1x Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| Kaal | 3100 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastisuhe | 10000:1 |
| Kuvasuhe | 16: 9 |
| Maht (m3) | 0.0276115 m |
| Maksimaalne resolutsioon | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Muud funktsioonid | 2D Keystone + Picture Rotation Adjustment, Auto Vertical & Manual Horizontal 30 degree |
| Netokaal | 3.4 kg |
| Paber/Papp | 500.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 300.00 g |
| Producer product family | Gaming Projector |
| Producer product name | TK700 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 0.9~1.08 |
| RS-232 portide arv | 1x (DB-9pin) |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.80 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| USB-pistmiku tüüp | 1x USB Type A (2.0/1.5A Power, Service) |
| VGA (D-Sub) väljundpordid | VGA (640 x 480) |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: benq gaming projector tk700 4k uhd 3840 x 2160, 3000 ansi lumens, white, 16 9, 9hjpk7717e, benq, projektorid





