Benq Home Cinema Series TH671ST Full HD (1920x1080), 3000 ANSI lumens, 10.000:1, White
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.JGY77.13E
- Saadavus: 5
-
830€
Benq Home Cinema Series TH671ST Full HD (1920x1080), 3000 ANSI lumens, 10.000:1, White
| All | |
| Brutokaal | 3.8 kg |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 410 mm |
| Gross height (mm) | 340 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Heledus | 3000 ANSI lm |
| I/O-pordid | PC (D-Sub), Monitor Out (D-Sub), 2 x HDMI, USB Type A, USB Type mini B ( Service), Audio in (3.5mm Mini Jack), Audio out (3.5mm Mini Jack), RS232 (DB-9pin), IR Receiver x 2 (Front and Top), Security Bar |
| Kontrastisuhe | 10000 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 10.000:1 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Netokaal | 2.7 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer product family | Home Cinema Series |
| Producer product name | TH671ST |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| Projitseerimiskauguse suhe | 0.69~0.83 (100"@1.5m) |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 5W x 1 |
| Suumi suhe | 1.2x |
| Tare weight (kg) | 1.1 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud eraldusvõime | VGA(640 x 480) to WUXGA_RB (1920 x 1200) *RB Reduced Blanking |
| Tööaeg | 10.000 h |
| Toote värv | White |
| Valgusallikas | Lamp |
| Volume (m3) | 0.023698 m |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: benq home cinema series th671st full hd 1920x1080, 3000 ansi lumens, 100001, white, 9hjgy7713e, benq, projektorid








