Benq Interactive Classroom Projector MW826STH 1280 x 800 pixels, WUXGA (1920x1200), 3500 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 mo
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.JMW77.13E
- Saadavus: 5
-
641€
Benq Interactive Classroom Projector MW826STH 1280 x 800 pixels, WUXGA (1920x1200), 3500 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 188 mm |
| Brutokaal | 3.85 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 338 mm |
| Brutolaius (mm) | 422 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 3500 ANSI lm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastisuhe | 20000:1 |
| Kuvasuhe | Native 16:10 (5 aspect ratio selectable) |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maht (m3) | 0.026815568 m |
| Maksimaalne resolutsioon | WUXGA (1920x1200) |
| Netokaal | 3.2 kg |
| Paber/Papp | 600.00 g |
| PET | 124.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product family | Interactive Classroom Projector |
| Producer product name | MW826STH |
| Projektori loomulik resolutsioon | 1280 x 800 pixels |
| Projitseerimiskauguse suhe | 0.49:1 |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.65 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: benq interactive classroom projector mw826sth 1280 x 800 pixels, wuxga 1920x1200, 3500 ansi lumens, white, lamp warranty 12 mo, 9hjmw7713e, benq, projektorid



