Benq RE8604 | 86 " | 450 cd/m | Landscape | 18/7 | Android | Wi-Fi | 8 ms
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.F9GTK.DE
- Saadavus: 5
-
3 118€
Benq RE8604 | 86 " | 450 cd/m² | Landscape | 18/7 | Android | Wi-Fi | 8 ms
| All | |
| Diagonaal | 86 " |
| Ekraani heledus | 450 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Ekraani tüüp | IPS |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 1285.00 mm |
| Gross weight | 81.10 kg |
| Gross width (mm) | 2090.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1200:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 63.10 kg |
| Operating hours/days | 18/7 |
| Operating system | Android |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15000.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape |
| Plastic (No PET) | 3000.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product name | RE8604 |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Signage product family | Interactive Flat Panel |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 18.00 kg |
| USB-port | 1x USB-C, 2x USB Type-B, 4x USB Type-A |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 800x600 mm |
| VGA (D-Sub) sisendpordid | 2 |
| Volume (m3) | 0.58 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: benq re8604 86 450 cdm landscape 187 android wi-fi 8 ms, 9hf9gtkde, benq, suured ekraanid


















