Benq TK710 | 4K UHD (3840 x 2160) | 3200 ANSI lumens | Grey/White
- TootjadBenq
- Mudel: TK710
- Saadavus: 5
-
1 402€
Benq TK710 | 4K UHD (3840 x 2160) | 3200 ANSI lumens | Grey/White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 142.00 mm |
| Gross weight | 4.10 kg |
| Gross width (mm) | 334.00 mm |
| Heledus | 3200 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 600000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Net weight | 3.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product family | Projector |
| Producer product name | TK710 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.15~1.5 |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Grey/White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: benq tk710 4k uhd 3840 x 2160 3200 ansi lumens greywhite, tk710, benq, projektorid











