Beyerdynamic DT 770 PRO 80 ohms Studio headphones, black - 474746
- TootjadBeyerdynamic
- Mudel: 474746
- Saadavus: 5
-
177€
Beyerdynamic DT 770 PRO 80 ohms Studio headphones, black - 474746
| All | |
| Brutokaal | 0.72 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Netokaal | 0.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: beyerdynamic dt 770 pro 80 ohms studio headphones, black - 474746, 474746, beyerdynamic, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid

