Beyerdynamic System DT 990 250 Ohm
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 10 mm |
| Brutokaal | 0.032 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 110 mm |
| Brutolaius (mm) | 115 mm |
| Garantii | 3 month(s) |
| Maht (m3) | 0.0001265 m |
| Näivtakistus | 250 |
| Netokaal | 0.016 kg |
| Paber/Papp | 16 g |
| Producer product name | System DT 990 |
| Taara kaal (kg) | 0.016 kg |
| Ühilduvad tooted | DT 990 DT 990 Old DT 990 Edition DT 990 PRO |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: beyerdynamic system dt 990 250 ohm, 952283, beyerdynamic, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid

