Bissell Multi surface brush roll for CrossWave, 1 pc(s)
| All | |
| Brutokaal | 0.12 kg |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Dual-Action Multi-Surface Brush Roll uses an innovative microfiber and nylon brush to mop and pick up dry debris at the same time. This multi-surface brush roll is made of innovative microfiber and nylon works on both hard surfaces and area rugs. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 260 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Kõrgus | 4 cm |
| Laius | 25.7 cm |
| Netokaal | 0.1 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Producer product name | Multi surface brush roll |
| Sügavus | 4 cm |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tükkide arv | 1 pc(s) |
| Ühilduvus | for CrossWave |
| Volume (m3) | 0.00052 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell multi surface brush roll for crosswave, 1 pcs, 1868f, bissell, tolmuimejad




