Bissell Multi Surface Formula for CrossWave and SpinWave, 1000 ml
- TootjadBissell
- Mudel: 1789L
- Saadavus: 5
-
19€
Bissell Multi Surface Formula for CrossWave and SpinWave, 1000 ml
| All | |
| Brutokaal | 1.08 kg |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | The formula easily removes grease and grime leaving hard floors sparkling clean and no sticky residue. Floors dry quickly and streak free leaving a fresh clean fragrance around your home. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Kõrgus | 23.8 cm |
| Laius | 12 cm |
| Maht | 1000 ml |
| Netokaal | 0.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| PET | 280.00 g |
| Producer product name | Multi Surface Formula |
| Sügavus | 7 cm |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Ühilduvus | for CrossWave and SpinWave |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell multi surface formula for crosswave and spinwave, 1000 ml, 1789l, bissell, tolmuimejad



