Bissell MultiSurface Detergent Trio Pack 1000 ml
| All | |
| Brutokaal | 3.37 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 124 mm |
| Gross height (mm) | 254 mm |
| Gross width (mm) | 213 mm |
| Maht | 1000 ml |
| Muud funktsioonid | Innovative cleaning formula that is suitable for both hard floors as well as area rugs Leaves behind a refreshing Spring Breeze fragrance around your home Quickly and easily removes grease & grime from all hard floors Leaves your hard floors streak free a |
| Netokaal | 3 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 370 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer product name | MultiSurface Detergent Trio Pack |
| Sobilik | Handstick Vacuum Cleaners |
| Tare weight (kg) | 0.37 kg |
| Ühilduvad tooted | CrossWave/SpinWave |
| Volume (m3) | 0.006708648 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell multisurface detergent trio pack 1000 ml, 2885, bissell, tolmuimejad


