Bissell Natural Multi-Surface Floor Cleaning Solution for BISSELL CrossWave, SpinWave, SpinWave Robot & HydroWave machines, 1000
- TootjadBissell
- Mudel: 3096
- Saadavus: 5
-
22€
Bissell Natural Multi-Surface Floor Cleaning Solution for BISSELL CrossWave, SpinWave, SpinWave Robot & HydroWave machines, 1000 ml
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 115 mm |
| Brutokaal | 1.091 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 240 mm |
| Brutolaius (mm) | 65 mm |
| Gross depth master carton | 245 mm |
| Gross height master carton | 245 mm |
| Gross width master carton | 205 mm |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Maht | 1000 ml |
| Maht (m3) | 0.001794 m |
| Muud funktsioonid | High cleaning action in a natural way, with Plant Based Ingredients and pet & family safe Biodegradable formula and 100% recyclable plastic bottle Fresh Blossom Scent |
| Net weight master carton | 6.546 kg |
| Netokaal | 0.939 kg |
| Paber/Papp | 68.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 84.00 g |
| Producer product name | Natural Multi-Surface Floor Cleaning Solution |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.15 kg |
| Tare weight master carton | 0.209 kg |
| Ühilduvus | for BISSELL CrossWave, SpinWave, SpinWave Robot & HydroWave machines |
| WEEE maks | No |
Sildid: bissell natural multi-surface floor cleaning solution for bissell crosswave, spinwave, spinwave robot hydrowave machines, 1000, 3096, bissell, tolmuimejad

