Bissell | PET Spot and Stain Portable Carpet Cleaning Solution | 1000 ml
- TootjadBissell
- Mudel: 3370
- Saadavus: 5
-
22€
Bissell | PET Spot and Stain Portable Carpet Cleaning Solution | 1000 ml
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 67.00 mm |
| Gross depth master carton | 240 mm |
| Gross height (mm) | 241.00 mm |
| Gross height master carton | 253 mm |
| Gross weight | 1.44 kg |
| Gross width (mm) | 117.00 mm |
| Gross width master carton | 213 mm |
| Maht | 1000 ml |
| Muud funktsioonid | High cleaning action in a natural way Plant Based cleaning Ingredients Biodegradable formula |
| Net weight | 1.04 kg |
| Net weight master carton | 6.498 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 694 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product name | PET Spot and Stain Portable Carpet Cleaning Solution |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Tare weight master carton | 0.22 kg |
| Ühilduvus | for Stain Eraser, Pet Stain Eraser, SpotClean, SpotClean ProHeat, SpotClean Pet, SpotClean C3, MultiClean Spot & Stain |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell pet spot and stain portable carpet cleaning solution 1000 ml, 3370, bissell, tolmuimejad



