Bissell | Stain Trapper (bag) | Titanium
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 216 mm |
| Gross height (mm) | 108 mm |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Gross width (mm) | 108 mm |
| Muud funktsioonid | Carpet and area rugs |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 686 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | Stain Trapper (bag) |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Titanium |
| Tüüp | Brush or nozzle |
| Ühilduvus | For all BISSELL carpet, and spot cleaners |
| Volume (m3) | 0.002519424 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell stain trapper bag titanium, 2370, bissell, tolmuimejad

