Bissell Upright Carpet Cleaning Solution Natural Wash and Refresh 1500 ml
- TootjadBissell
- Mudel: 3244G
- Saadavus: 5
-
29€
Bissell Upright Carpet Cleaning Solution Natural Wash and Refresh 1500 ml
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 84.00 mm |
| Brutokaal | 2.10 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 273.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 152.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 240 mm |
| Gross height master carton | 253 mm |
| Gross width master carton | 213 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht | 1500 ml |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Net weight master carton | 6.498 kg |
| Netokaal | 1.60 kg |
| Paber/Papp | 500.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 84.00 g |
| Producer product name | Upright Carpet Cleaning Solution Natural Wash and Refresh |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.50 kg |
| Tare weight master carton | 0.22 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: bissell upright carpet cleaning solution natural wash and refresh 1500 ml, 3244g, bissell, tolmuimejad


