Bissell | Spotclean Oxygen Boost Carpet Cleaner Stain Removal | 1000 ml
- TootjadBissell
- Mudel: 1134N
- Saadavus: 5
-
22€
Bissell | Spotclean Oxygen Boost Carpet Cleaner Stain Removal | 1000 ml
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 67 mm |
| Gross height (mm) | 241 mm |
| Gross weight | 1.1 kg |
| Gross width (mm) | 117 mm |
| Maht | 1000 ml |
| Muud funktsioonid | With a powerful oxygen action, BISSELL's new generation cleaning solution deeply penetrates to thoroughly remove marks and reinvigorate carpets even notorious toughies like red wine, coffee, cola and fruit juice don't stand a chance. Not suitable for use |
| Net weight | 1.09 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 432 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product name | Spotclean Oxygen Boost Carpet Cleaner Stain Removal |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Ühilduvus | For SpotClean and SpotClean Pro |
| Volume (m3) | 0.001889199 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell spotclean oxygen boost carpet cleaner stain removal 1000 ml, 1134n, bissell, tolmuimejad

