Bissell | Vac Filter Vac & Steam | 1132N | Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 48.00 mm |
| Gross height (mm) | 131.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 127.00 mm |
| Muud funktsioonid | Steam Accessories Tiles, Wooden Floors, Hard Floors |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2164 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | Vac Filter Vac & Steam |
| Producer product name | 1132N |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell vac filter vac steam 1132n grey, 1250, bissell, tolmuimejad

