BLACK & DECKER | PD1200AV-XJ | 560 ml | Car vacuum cleaner
- TootjadBLACK & DECKER
- Mudel: PD1200AV-XJ
- Saadavus: 5
-
50€
BLACK & DECKER | PD1200AV-XJ | 560 ml | Car vacuum cleaner
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 303.00 mm |
| Gross height (mm) | 164.00 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 273.00 mm |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Maht | 560 ml |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 64.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Producer product name | PD1200AV-XJ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tüüp | Car vacuum cleaner |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: black decker pd1200av-xj 560 ml car vacuum cleaner, pd1200av-xj, black decker, lisaseadmed








