Bosch | Coffee Grinder | TSM6A011W | 180 W | Coffee beans capacity 75 g | White
- TootjadBosch
- Mudel: TSM6A011W
- Saadavus: 5
-
26€
Bosch | Coffee Grinder | TSM6A011W | 180 W | Coffee beans capacity 75 g | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross weight | 0.68 kg |
| Gross width (mm) | 97 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Kohviubade mahutavus | 75 g |
| Net weight | 0.62 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 915 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 62.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Coffee Grinder |
| Producer product name | TSM6A011W |
| Roostevabast terasest terad | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Toote värv | White |
| Võimsus | 180 W |
| Volume (m3) | 0.001889075 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch coffee grinder tsm6a011w 180 w coffee beans capacity 75 g white, tsm6a011w, bosch, kohviveskid







