Bosch | DesignLine Toaster | TAT4P420 | Power 970 W | Number of slots 2 | Housing material Stainless Steel | Stainless steel/Bla
- TootjadBosch
- Mudel: TAT4P420
- Saadavus: 2
-
50€
Bosch | DesignLine Toaster | TAT4P420 | Power 970 W | Number of slots 2 | Housing material Stainless Steel | Stainless steel/Black
| All | |
| Automaatne hüpikmehhanism | Yes |
| Eemaldatav purukandik | Yes |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | Electronically controlled, smooth roasting |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 2.20 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Integreeritud taimer | Yes |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kõrgeletõste mehhanism | Yes |
| Korpuse materjal | Stainless Steel |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | Yes |
| mustmetallid | 12.00 g |
| Net weight | 1.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 94 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 595.00 g |
| Pesade arv | 2 |
| Pikk ava | No |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | DesignLine Toaster |
| Producer product name | TAT4P420 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Stop/tühista-nupp | Yes |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Toote värv | Stainless steel/Black |
| Ülessoojendamise funktsioon | Yes |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Viilude arv | 2 |
| Võimsus | 970 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch designline toaster tat4p420 power 970 w number of slots 2 housing material stainless steel stainless steelbla, tat4p420, bosch, rostrid








