Bosch Dryer Machine with Heat Pump | WQG245DXSN | Energy efficiency class A+++ | Front loading | 9 kg | Condensation | LCD | Dep
- TootjadBosch
- Mudel: WQG245DXSN
- Saadavus: 3
-
817€
Bosch Dryer Machine with Heat Pump | WQG245DXSN | Energy efficiency class A+++ | Front loading | 9 kg | Condensation | LCD | Depth 61.3 cm | Grey
| All | |
| Aastane energiakulu | 193 kWh |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+++ |
| Gross depth (mm) | 890.00 mm |
| Gross height (mm) | 680.00 mm |
| Gross weight | 55.80 kg |
| Gross width (mm) | 620.00 mm |
| Isepuhastuv | Yes |
| Kontrolli tüüp | Push buttons |
| Kõrgus | 84.2 cm |
| Kuivatamismaht | 9 kg |
| Kuivatussüsteem | Condensation |
| Laius | 59.8 cm |
| Müratase | 61 dB |
| Net weight | 54.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 241.00 g |
| Plastic (No PET) | 659.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Dryer Machine with Heat Pump |
| Producer product name | WQG245DXSN |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 61.3 cm |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Toote värv | Grey |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.38 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch dryer machine with heat pump wqg245dxsn energy efficiency class a front loading 9 kg condensation lcd dep, wqg245dxsn, bosch, kuivatid








